PROJEKT VŠE PRO RODINU
JE PODPOROVÁN Z DOTAČNÍHO PROGRAMU RODINA A OCHRANA PRÁV DĚTÍ MINISTERSTVA PRÁCE A SOC. VĚCÍ ČR A Z PROGRAMU RODINNÉ POLITIKY HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY.


PROJEKT V ROCE 2017

NABÍDKA KONZULTACÍ/PORADENSTVÍ V ROCE 2017:

 • PSYCHOLOGICKÁ PORADNA. S psycholožkou PhDr. Kateřinou Marklovou můžete diskrétně probrat problémy, které trápí Vás, Vaši rodinu nebo Vaše děti. Individuální úvodní konzultace ZDARMA.
  Objednání: 773 971 919 nebo katerina.marklova@seznam.cz.


 • VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ. S výživovou poradkyní Ing. Šárkou Ozgovou se můžete poradit jak správně stravovat svoje děti nebo sebe, jak se stravovat v době těhotenství, kojení, jak na hubnutí po porodu. Individuální úvodní konzultace ZDARMA.
  Termíny konzultací : po předchozím objednání na info@nutriforyou.cz nebo 602 193 737.


 • ŠKOLNÍ ZRALOST A PORUCHY UČENÍ. Se speciální pedagožkou Mgr. Irenou Mýtinovou můžete konzultovat připravenost Vašich školáků, zejména prvňáčků, na školní docházku, dozvíte se o poruchách učení, jak je odhalit a jak s nimi pracovat. Individuální úvodní konzultace ZDARMA.
  OBJEDNÁNÍ : irena.mytinova@gmail.com nebo 732 751 738.


 • PRACOVNÍ PORADENSTVÍ aneb JSTE-LI NA ROZCESTÍ V PRACOVNÍM ŽIVOTĚ – NASLOUCHÁM. Individuální konzultace ZDARMA na téma uplatnění na pracovním trhu, změna zaměstnání, prezentace na trhu práce. Dr. Simona Šimková Dvořáková Vám ráda poradí, můžete s ní probrat Vaše otázky ohledně Vašeho stávajícího zaměstnání, změny, na co máte právo, nárok.
  OBJEDNÁNÍ : 607 945 199, simona.dvorakova@argodt.cz
  KÓD PRO SLEVU : VSEPRORODINU2016


 • Kurz MASÁŽE DĚTÍ A KOJENCŮ. S Mgr. Janou Hašplovou, zakladatelkou školy masáží, se můžete během tří lekcí naučit základy masáží a udělat tak něco pro své dítě i samy pro sebe. Snížená cena kurzu 650,- Kč (původní cena kurzu před slevou 1150,- Kč)
  OBJEDNÁNÍ : jana@vedomerodicovstvi.cz


 • NABÍDKA SEMINÁŘŮ/BESED/KURZŮ v roce 2017:

 • Ve středu 12. DUBNA 2017 od 10:15 hod pořádáme v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma JAK VYCHOVÁVAT S ROZUMEM I CITEM. Beseda s psycholožkou Mgr. et Mgr. Pavlou Kouckou o tom, jaká může být výchova dětí. Součástí besedy je diskuze k danému tématu.
  Vstup 30,- Kč/osoba, možnost hlídání dětí.
  PŘIHLÁŠKY : info@kmcbarrandov.cz


 • Ve středu 26. DUBNA 2016 od 10:15 hod pořádáme v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma ŽIVOTNÍ ZMĚNY. Beseda s psycholožkou PhDr. Kateřinou Marklovou o tom, jak zvládat velké životní změny - nástup do školky, školy, změn bydliště, příchod sourozence nebo úmrtí v rodině. Součástí besedy je diskuze k danému tématu.
  Vstup 30,- Kč/osoba, možnost hlídání dětí.
  PŘIHLÁŠKY : info@kmcbarrandov.cz


 • Ve středu 3. KVĚTNA 2017 od 10:15 do 13:00 hod pořádáme v rámci projektu "Vše pro rodinu" KURZ PRVNÍ POMOCI. Kurz je zaměřený na první pomoc u dětí a je vhodný zejména pro rodiče a pracovníky s dětmi.
  Cena : 50,- Kč, v případě zájmu lze vystavit certifikát o školení. (Cena kurzu ve výši 490,- Kč je díky dotačnímu programu snížena na 50,- Kč). Možnost hlídání dětí.
  PŘIHLÁŠKY : info@kmcbarrandov.cz


 • Ve středu 10. KVĚTNA 2017 od 10:15 hod pořádáme v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma UVOLNĚNÉ RODIČOVSTVÍ. Beseda s psycholožkou Mgr. et Mgr. Pavlou Kouckou o tom, jak zvládat v dnešní době rodičovství. Součástí besedy je diskuze k danému tématu.
  Vstup 30,- Kč/osoba, možnost hlídání dětí.
  PŘIHLÁŠKY : info@kmcbarrandov.cz


 • Ve středu 17. KVĚTNA 2017 od 10:15 hod pořádáme v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma VÝVOJ ŘEČI U DĚTÍ. Beseda s klinickou logopedkou Mgr. Markétou Plívovou o vývoji řeči u dětí. Součástí besedy je diskuze k danému tématu.
  Vstup 30,- Kč/osoba, možnost hlídání dětí.
  PŘIHLÁŠKY : info@kmcbarrandov.cz


 • Ve středu 24. KVĚTNA 2017 od 10:15 hod pořádáme v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma PSYCHICKÁ ODOLNOST RODIČŮ. Beseda s psycholožkou PhDr. Kateřinou Marklovou o psychické odolnosti rodiče.
  Vstup 30,- Kč/osoba, možnost hlídání dětí.
  PŘIHLÁŠKY : info@kmcbarrandov.cz


 • Ve středu 24. KVĚTNA 2017 od 15:30 hod pořádáme v rámci projektu "Vše pro rodinu" přednášku na téma ZDRAVÁ DĚTSKÁ NOHA. Přednáška s MUDr. Marií Součkovou, lékařkou s dlouholetou praxí v oblasti ortopedie a podiatrie a prezidentkou České podiatrické společnosti o vývoji dětské nohy od narození po dospělost. Součástí přednášky je diskuze k danému tématu, pro zájemce možnost změření dětské nohy na podometru.
  Vstup 50,- Kč/osoba, možnost hlídání dětí.
  PŘIHLÁŠKY : info@kmcbarrandov.cz.


 • Ve středu 31. KVĚTNA 2017 od 10:15 hod pořádáme v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma RANÝ VÝVOJ DÍTĚTE (0-3 ROKY). Beseda s psycholožkou PhDr. Kateřinou Marklovou o tom, co je a co není normální v psychickém vývoji dítěte. Součástí besedy je diskuze k danému tématu.
  Vstup 30,- Kč/osoba, možnost hlídání dětí.
  PŘIHLÁŠKY : info@kmcbarrandov.cz


 • Ve středu 7. ČERVNA 2017 od 10:15 hod pořádáme v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma SOUČASNÉ RODIČOVSKÉ MÝTY. Beseda s psycholožkou Mgr. et Mgr. Pavlou Kouckou o tom, jak vznikají rodičovské mýty a jaké jsou. Součástí besedy je diskuze k danému tématu.
  Vstup 30,- Kč/osoba, možnost hlídání dětí.
  PŘIHLÁŠKY : info@kmcbarrandov.cz


 • PROJEKT V ROCE 2016

  USKUTEČNĚNÉ KONZULTACE/PORADENSTVÍ:

 • V rámci projektu "Vše pro rodinu" měli zájemci možnost individuálních konzultací ZDARMA na téma VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ. S výživovou poradkyní Ing. Šárkou Ozgovou se mohli poradit jak správně stravovat svoje děti nebo sebe, jak se stravovat v době těhotenství, kojení, jak na hubnutí po porodu.
  Termíny konzultací : po předchozím objednání na info@nutriforyou.cz nebo 602 193 737.


 • V rámci projektu "Vše pro rodinu" měli zájemci možnost individuálních konzultací ZDARMA na téma ŠKOLNÍ ZRALOST A PORUCHY UČENÍ. Se speciální pedagožkou Mgr. Irenou Mýtinovou o připravenosti školáků, zejména prvňáčků, na školní docházku, seznámení s poruchami učení, jak je odhalit a jak s nimi pracovat. OBJEDNÁNÍ : irena.mytinova@gmail.com nebo 732 751 738.


 • V rámci projektu "Vše pro rodinu" se můžete zúčastnit kurzu MASÁŽE DĚTÍ A KOJENCŮ. S Janou Hašplovou, zakladatelkou školy masáží, se můžete během tří lekcí naučit základy masáží a udělat tak něco pro své dítě i samy pro sebe.
  OBJEDNÁNÍ : hasplova@atlas.cz


 • JSTE-LI NA ROZCESTÍ V PRACOVNÍM ŽIVOTĚ – NASLOUCHÁM. Individuální konzultace ZDARMA na téma uplatnění na pracovním trhu, změna zaměstnání, prezentace na trhu práce. Dr. Simona Šimková Dvořáková Vám ráda poradí, můžete s ní probrat Vaše otázky ohledně Vašeho stávajícího zaměstnání, změny, na co máte právo, nárok. OBJEDNÁNÍ : 607 945 199, simona.dvorakova@argodt.cz
  KÓD PRO SLEVU : VSEPRORODINU2016


 • PODPŮRNÁ SKUPINA KE KOJENÍ. Podpůrná skupinka nabízí prostor ke sdílení zkušeností a osobních příběhů, přípravu ke kojení pro těhotné a poradenství v případě vzniklých obtíží. Vše o kojení se můžete dozvědět první čtvrtek v měsíci (3.11. a 1. 12. 2016) od 14:00 - 16:00 hod a průvodkyní Vám bude Sylvie Gaarová. Vstup: 30,- Kč. Skupina je v rámci projektu Vše pro rodinu. Přihlášky k účasti nutné nejpozději předchozí den do 18:00 hod na sylvie.gaarova@centrum.cz nebo 777 901 399.


 • PSYCHOLOGICKÁ PORADNA. S psycholožkou PhDr. Kateřinou Marklovou můžete diskrétně probrat svoje problémy.
  Objednání: telefonicky nebo osobně ve čtvrtek mezi 12:30 – 13:30 hod na čísle :
  773 971 919 nebo katerina.marklova@seznam.cz.


 • USKUTEČNĚNÉ BESEDY/SEMINÁŘE/KURZY V ROCE 2016: • Ve středu 14. PROSINCE 2016 od 10:15 hod jsme pořádali v rámci projektu "Vše pro rodinu" poslední besedu na téma VADY VE VÝVOJI DĚTSKÉ ŘEČI. Beseda byla s klinickou logopedkou Mgr. Markétou Plívovou o vývoji řeči a nejčastějších vadách řeči u dětí.


 • Ve středu 7. PROSINCE 2016 od 10:15 hod proběhla v rámci projektu "Vše pro rodinu" beseda na téma NESNAŽME SE O DOKONALOST. Beseda byla s psycholožkou Mgr. Pavlou Kouckou o tom, že být vždy dokonalý není nutné.


 • Ve středu 30. LISTOPADU 2016 od 10:15 hod jsme pořádali v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma KONFLIKTY MEZI DĚTMI A RODIČI. Beseda proběhla s psycholožkou PhDr. Kateřinou Marklovou o tom jak vznikají a jak se dají řešit konflikty v rodině.


 • Ve středu 23.LISTOPADU 2016 od 10:15 hod proběhla v rámci projektu "Vše pro rodinu" beseda na téma KOLIK NAŠEHO ČASU A POZORNOSTI DĚTI POTŘEBUJÍ ? Beseda byla s psycholožkou Mgr. Pavlou Kouckou o tom jak a kolik času je vhodné trávit s dětmi.


 • Ve středu 16. LISTOPADU 2016 od 10:15 hod proběhla v rámci projektu "Vše pro rodinu" beseda na téma CO MAJÍ DĚTI VROZENÉ A CO ZÍSKÁVAJÍ BĚHEM ŽIVOTA Beseda byla s psycholožkou PhDr. Kateřinou Marklovou o tom co děti mají dané a co se dá ovlivnit během jejich růstu.


 • Ve středu 9.LISTOPADU 2016 od 10:15 hod proběhla v rámci projektu "Vše pro rodinu" beseda na téma ODMĚNY A TRESTY. Beseda byla s psycholožkou Mgr. Pavlou Kouckou o tom zda a jak děti odměňovat či trestat.


 • Ve středu 19.ŘÍJNA 2016 od 10:15 hod proběhla v rámci projektu "Vše pro rodinu" beseda na téma KDYŽ DUŠE MLUVÍ ŘEČÍ TĚLA, aneb psychosomatické obtíže u dětí. Beseda byla s psycholožkou PhDr. Kateřinou Marklovou o tom co se nám snaží děti prostřednictvím nemocí sdělit.


 • Ve středu 12.ŘÍJNA 2016 od 10:00 hod se uskutečnila v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma DŮSLEDNOST A HRANICE. Beseda byla s psycholožkou Mgr. Pavlou Kouckou o tom jak vychovávat své děti.


 • PODPŮRNÁ SKUPINA RANÉHO MATEŘSTVÍ. Pohodové povídání o těhotenství, přípravě k porodu, péče o novorozené miminko, vše o kojení. Vždy první pátek v měsíci (1.4., 6.5. a 3.6.2016) máte možnost od 10:00 - 11:30 hod. probrat své dotazy s lektorkou Sylvií Gaarovou. Vstup: 30,- Kč. Skupina je v rámci projektu Vše pro rodinu. Přihlášky a informace : sylvie.gaarova@centrum.cz.


 • Ve středu 8. ČERVNA 2016 od 10:00 hod proběhla v rámci projektu "Vše pro rodinu" beseda na téma BEZPEČÍ NADE VŠE. A NEBO NE?. Beseda byla s psycholožkou Mgr. Pavlou Kouckou na téma, zda děti v dnešní době nechráníme moc a zda jim tím nakonec neškodíme.


 • V pondělí 30. KVĚTNA 2016 od 10:00 hod se uskutečnila v rámci projektu "Vše pro rodinu" beseda na téma DĚTSKÁ AGRESIVITA. Beseda byla s lektorkou Mgr. Kateřinou Neubauerovou, terapeutkou a sociální pedagožkou na téma jak zvládat dětskou agresivitu.


 • Ve středu 25. KVĚTNA 2016 od 10:00 hod se uskutečnila v rámci projektu "Vše pro rodinu" beseda na téma CO JE A CO NENÍ PORUCHA VE VÝVOJI DĚTÍ. Beseda byla s psycholožkou PhDr. Kateřinou Marklovou.


 • Ve středu 18. KVĚTNA 2016 od 10:00 hod proběhla v rámci projektu "Vše pro rodinu" besed na téma JAK ZVYŠOVAT PSYCHICKOU ODOLNOST U DĚTÍ. Beseda byla s psycholožkou Mgr. Pavlou Kouckou o tom, jak můžeme výchovou posilovat naše děti.


 • V pondělí 16. KVĚTNA 2016 od 10:00 hod proběhla v rámci projektu "Vše pro rodinu" beseda na téma JAK PŘEDCHÁZET ÚRAZŮM U DĚTÍ. Beseda s MUDr. Danuší Antošovou z Hygienické stanice hl. m. Prahy byla zaměřena na nejčastější úrazy u dětí nejen v domácnosti, jak se jim vyvarovat, na co si dát pozor. Součástí besedy byla diskuze, kde se rozebírali různé situace,které mohou nejne doma nastat a jak se jich vyvarovat.


 • V pondělí 9. KVĚTNA 2016 od 10:00 hod jsme uspořádali v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma JAK ŘEŠIT KONFLIKTY S NADHLEDEM. Beseda byla s lektorkou Mgr. Kateřinou Neubauerovou, terapeutkou a sociální pedagožkou o tom, jaké jsou možnosti řešení konfliktů nejen mezi dětmi a rodiči.


 • Ve středu 4. KVĚTNA 2016 od 10:00 hod se uskutečnila v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma JAK NEVYHOŘET PŘI VÝCHOVĚ DĚTÍ aneb spokojený rodič je nejlepší pro dítě. Beseda s psycholožkou PhDr. Kateřinou Marklovou byla o tom, že i při výchově svých nejmilejších dětí může rodič zažít pocit vyhoření, co proti tomu dělat, jak se bránit.


 • Ve středu 27. DUBNA 2016 od 10:00 hod proběhla v rámci projektu "Vše pro rodinu" beseda na téma VÝCHOVA SOUROZENCŮ. Beseda byla s psycholožkou Mgr. Pavlou Kouckou o tom, jaká je výchova sourozenců, jaká číhají úskalí, jak je pořadí narození dětí pro jejich další život důležité, jak k dětem přistupovat, když každé je rozdílné a originální.


 • Ve středu 20. DUBNA 2016 od 10:00 hod jsme v rámci projektu "Vše pro rodinu" pořádalinbesedu na téma PRIMÁRNÍ PREVENCE RIZIKOVÉHO CHOVÁNÍ U DĚTÍ. Psycholožkou PhDr. Kateřinou Marklovou hovořila o tom, jaké druhy závislostí mohou ohrožovat naše děti od nejútlejšího věku, jaká nebezpečí na ně v dnešní době číhají.


 • V pondělí 18. DUBNA 2016 od 9:00 do 11:30 hod se uskutečnil v rámci projektu "Vše pro rodinu" KURZ PRVNÍ POMOCI. Kurz byl zaměřený na první pomoc u dětí a byl vhodný zejména pro rodiče a pracovníky s dětmi.


 • Ve středu 13. DUBNA 2016 od 10:00 hod proběhl v rámci projektu "Vše pro rodinu" seminář na téma PRACUJEME NA MATEŘSKÉ A RODIČOVSKÉ. Seminář byl s lektorkou Mgr. Eliškou Kutnohorskou o tom jaké jsou výhody a nevýhody práce při dětech, zaměstnání a podnikání při MD/RD, rady jak to zvládnout. Je možné řešit konkrétní situaci.


 • V pondělí 11. DUBNA 2016 od 10:00 hod se uskutečnila v rámci projektu "Vše pro rodinu" beseda na téma OBDOBÍ VZDORU S NADHLEDEM. Beseda byla s lektorkou Mgr. Kateřinou Neubauerovou, terapeutkou a sociální pedagožkou na téma jak přežít období vzdoru u dětí. Součástí besedy byly i praktické ukázky a nácvik řešení situace.


 • PROJEKT V ROCE 2015


 • KONZULTACE/KURZY :

 • V rámci projektu "Vše pro rodinu" měli zájemci možnost individuálních konzultací ZDARMA na téma VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ. S výživovou poradkyní Ing. Šárkou Ozgovou se můžete poradit jak správně stravovat svoje děti, jak se stravovat v době těhotenství, kojení, hubnutí po porodu.
  Termíny konzultací : úterý a čtvrtek, 8:00 - 18:00 hod - po předchozím objednání na info@nutriforyou.cz nebo 602 193 737.


 • V rámci projektu "Vše pro rodinu" měli zájemci možnost individuálních konzultací ZDARMA na téma ŠKOLNÍ ZRALOST A PORUCHY UČENÍ. Se speciální pedagožkou Mgr. Irenou Mýtinovou o připravenosti školáků, zejména prvňáčků, na školní docházku, seznámení s poruchami učení, jak je odhalit a jak s nimi pracovat. OBJEDNÁNÍ : irena.mytinova@gmail.com nebo 732 751 738.


 • V rámci projektu "Vše pro rodinu" proběhly kurzy MASÁŽE DĚTÍ A KOJENCŮ. S Janou Hašplovou, zakladatelkou školy masáží, se zájemci během tří lekcí naučili základy masáží a udělali tak něco pro své dítě i samy pro sebe.


 • USKUTEČNĚNÉ BESEDY/SEMINÁŘE/PORADENSTVÍ V ROCE 2015:


 • Ve středu 25. LISTOPADU 2015 od 16:00 hod se uskutečnila v rámci projektu "Vše pro rodinu" přednáška na téma ZDRAVÁ DĚTSKÁ NOHA. Přednáška s MUDr. Marií Součkovou, lékařkou s dlouholetou praxí v oblasti ortopedie a podiatrie a prezidentkou České podiatrické společnosti o vývoji dětské nohy od narození po dospělost. Součástí přednášky byla diskuze, ukázka vhodných cvičení a změření nožiček dětí na podometru.


 • Ve středu 4. LISTOPADU 2015 od 9:00 do 11:30 hod proběhl
  KURZ PRVNÍ POMOCI. Kurz byl zaměřený na první pomoc u dětí a byl vhodný zejména pro rodiče a pracovníky s dětmi.


 • Ve středu 14. ŘÍJNA 2015 od 10:00 hod proběhla v rámci projektu "Vše pro rodinu" beseda na téma NÁVYKY U DĚTÍ. Beseda byla se speciální pedagožkou a terapeutkou Lucií Levitovou na téma návyků u dětí (oblékání, stravování, uspávání), které jsou škodlivé, které časem vymizí, jak si s nimi poradit. Součástí přednášky byla i diskuze k danému tématu.


 • V pondělí 5. ŘÍJNA 2015 od 10:00 hod se uskutečnila beseda na téma ZDRAVÁ RODINA NA PODZIM I V ZIMĚ. Bylinkářka a terapeutka Jitka Volná řekla zájemcům vše o bylinách a bylinné léčbě, vhodné pro podzimní a zimní období, součástí byla možnost zakoupení originálních bylinných čajů.


 • Ve středu 23.ZÁŘÍ 2015 se od 10:00 hod uskutečnila v rámci projektu "Vše pro rodinu" beseda na téma NESOULAD VE VÝCHOVĚ RODIČŮ-PRARODIČŮ. Beseda byla se speciální pedagožkou a terapeutkou Lucií Levitovou na téma rozdílné výchovy rodičů a prarodičů a z toho plynoucí problémy, jak je řešit, jak jim předcházet. Součástí přednášky byla i diskuze k danému tématu.


 • BESEDA SE PRO MALÝ ZÁJEM NEUSKUTEČNILA !!!
  Ve středu 16. ZÁŘÍ 2015 od 10:00 hod pořádáme v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma ADAPTACE NA ŠKOLKU. Beseda s lektorkou Mgr. Zuzanou Hruškovou, rodinnou psychoterapeutkou a speciální pedagožkou na téma jak připravit dítě na vstup do MŠ.


 • V pondělí 18. KVĚTNA 2015 od 9:00 do 12:00 hod se uskutečnil v rámci projektu Vše pro rodinu KURZ PRVNÍ POMOCI. Kurz byl zaměřený na první pomoc u dětí a byl vhodný zejména pro rodiče a pracovníky s dětmi.


 • Ve středu 13. KVĚTNA 2015 od 10:00 hod proběhla v rámci projektu "Vše pro rodinu" beseda na téma SPOKOJENÝ RODIČ. Beseda s rodinou psychoterapeutkou Mgr. Zuzanou Hruškovou na téma jak se stát spokojeným rodičem. Co nás jako rodiče ovlivňuje, jaká máme očekávání od svých dětí a jak si můžeme rodičovství „užít“. Součástí přednášky byla i diskuze k danému tématu.


 • V pondělí 11. KVĚTNA 2015 od 10:00 hod jsme uspořádali v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma AGRESIVITA U DĚTÍ. Beseda byla s terapeutkou a sociální pedagožkou Mgr. Lucií Levitovou na téma agresivita dětí. Z čeho pramení, jak vzniká, jak dítě pochopit a pomoci mu. Čas byl i na diskuzi k danému tématu.


 • Ve čtvrtek 16. DUBNA 2015 od 10:00 hod jsme pořádali v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma VÝVOJ DÍTĚTE 3 - 6 LET. Beseda byla s lektorkou Mgr. Zuzanou Hruškovou, rodinnou psychoterapeutkou a speciální pedagožkou na téma vývoj dítěte. Souvislosti tělesného, duševního a sociálního vývoje, možnosti dítěte a očekávání rodičů, prevence poruch, hry pro rozvoj dítěte.


 • Ve středu 15. DUBNA 2015 od 10:00 hod se uskutečnila beseda na téma ZÁKLADY BYLINNÉ LÉČBY V JARNÍM OBDOBÍ. Bylinkářka a terapeutka Jitka Volná seznámila zájemce se základními informacemi o bylinách a bylinné léčbě vhodné pro jarní období, součástí byla možnost zakoupení originálních směsí bylinných čajů.


 • Ve středu 25. BŘEZNA 2015 od 10:00 hod proběhla v rámci projektu "Vše pro rodinu" beseda na téma VZDOR A ODMLOUVÁNÍ. Beseda byla s lektorkou Mgr. Zuzanou Hruškovou, rodinnou psychoterapeutkou a speciální pedagožkou na téma vzdor a odmlouvání. Co je období vzdoru, jak se s odmlouváním u dítěte vyrovnat a jak mu správně porozumět. Součástí přednášky byla i diskuze k danému tématu.


 • PROJEKT V ROCE 2014


 • V rámci projektu "Vše pro rodinu" proběhly kurzy MASÁŽE DĚTÍ A KOJENCŮ.
  S Janou Hašplovou, zakladatelkou školy masáží, se zájemci během tří lekcí naučili základy masáží a mohli tak udělat něco pro své dítě i samy pro sebe.


 • V rámci projektu "Vše pro rodinu" měli zájemci možnost individuálních konzultací ZDARMA na téma PSYCHOLOGICKÁ PORADNA. S psychoterapeutkou PhDr. Michaelou Hapalovou můžete diskrétně probrat svoje problémy.
  Objednání: telefonicky nebo osobně ve čtvrtek mezi 12:30 – 13:30 hod na čísle :
  251 811 211 nebo 604 231 891


 • V rámci projektu "Vše pro rodinu" měli zájemci možnost individuálních konzultací ZDARMA na téma VÝŽIVA DĚTÍ. S výživovou poradkyní Ing. Šárkou Ozgovou se můžete poradit jak správně stravovat svoje děti.
  Termíny konzultací : úterý a čtvrtek, 8:00 - 18:00 hod - po předchozím objednání na info@nutriforyou.cz nebo 602 193 737.


 • V rámci projektu "Vše pro rodinu" měli zájemci možnost individuálních konzultací ZDARMA na téma ŠKOLNÍ ZRALOST A PORUCHY UČENÍ. Se speciální pedagožkou Mgr. Irenou Mýtinovou o připravenosti školáků, zejména prvňáčků, na školní docházku, seznámení s poruchami učení, jak je odhalit a jak s nimi pracovat. OBJEDNÁNÍ : irena.mytinova@gmail.com nebo 732 751 738.


 • USKUTEČNĚNÉ BESEDY/SEMINÁŘE/PORADENSTVÍ V ROCE 2014:


 • Ve středu 17. PROSINCE 2014 od 10:00 hod jsme pořádali v rámci projektu "Vše pro rodinu" poslední seminář na téma TĚLO JAKO ZDROJ SPOKOJENÉ MÁMY. Seminář navazoval na první část z 2. prosince a byl opět s psychoterapeutkou Kateřinou Kokešovou na téma, jak je důležitá vnitřní rovnováha rodiče, jak si samy můžeme pomoci, když je toho na nás moc, získáte rady a návody, jak „dobíjet baterky“.


 • V pondělí 15. PROSINCE 2014 od 10:00 hod jsme uspořádali v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma VÝŽIVA DĚTÍ. Beseda byla s výživovou poradkyní Ing. Šárkou Ozgovou o tom, jak správně stravovat svoje děti.


 • SEMINÁŘ SE PRO MALÝ ZÁJEM NEKONAL.
  Ve středu 10. PROSINCE 2014 od 10:00 hod pořádáme v rámci projektu "Vše pro rodinu" seminář na téma CIVILIZAČNÍ CHOROBY A HOMOCYSTEIN, aneb co prozradí Vaše krev? Seminář s MUDr. Karlem Erbenem, primářem Poradny civilizačních chorob v Praze 7 na téma jak se starat o své zdraví. Součástí bude i ochutnávka přírodních produktů a čajů na podporu imunity a možnost jejich zakoupení.
  Vstup 30,- Kč/osoba
  PŘIHLÁŠKY : info@kmcbarrandov.cz


 • SEMINÁŘ SE PRO MALÝ ZÁJEM NEKONAL.
  Ve čtvrtek 4. PROSINCE 2014 od 9:30 hod do 12:30 hod pořádáme v rámci projektu "Vše pro rodinu" seminář na téma DYSKALKULIE. Seminář se speciální pedagožkou Mgr. Irenou Mýtinovou zaměřený na DYSKALKULII – obtíže s matematikou, neschopnost pochopit symbolickou podstatu čísla. Vhodný pro rodiče předškoláků, školáků a pedagogy.
  Vstup : 30,- Kč/osoba, možnost hlídání dětí.
  PŘIHLÁŠKY : info@kmcbarrandov.cz


 • V úterý 2. PROSINCE 2014 jsme od 10:00 hod pořádali v rámci projektu "Vše pro rodinu" seminář na téma TĚLO JAKO ZDROJ SPOKOJENÉ MÁMY. Seminář byl psychoterapeutkou Kateřinou Kokešovou na téma, jak je důležitá vnitřní rovnováha rodiče, jak si samy můžeme pomoci, když je toho na nás moc, získáte rady a návody, jak „dobíjet baterky“.


 • BESEDA SE PRO NEMOC LEKTORKY RUŠÍ !!
  V pondělí 1. PROSINCE 2014 od 12:30 hod pořádáme v rámci projektu "Vše pro rodinu" seminář na téma JAK SI HRÁT S DĚTMI. Seminář se speciální pedagožkou a terapeutkou Lucií Levitovou.
  Vstup 30,- Kč/osoba
  PŘIHLÁŠKY : info@kmcbarrandov.cz


 • Ve středu 26. LISTOPADU 2014 od 10:00 hod jsme pořádali v rámci projektu
  "Vše pro rodinu" besedu na téma PSYCHOHYGIENA. Beseda byla s lektorkou Mgr. Zuzanou Hruškovou, rodinnou psychoterapeutkou a speciální pedagožkou o tom co je duševní hygiena neboli psychohygiena, jak si chránit a upevňovat duševní zdraví a jak zvyšovat odolnost člověka vůči nejrůznějším škodlivým vlivům.


 • Ve středu 12. LISTOPADU 2014 od 16:00 hod jsme společně se 100nožkou, prodejnou dětské obuvi a v rámci projektu "Vše pro rodinu" uspořádali přednášku na téma ZDRAVÁ DĚTSKÁ NOHA. Přednáška byla s MUDr. Marií Součkovou, lékařkou s dlouholetou praxí v oblasti ortopedie a podiatrie a prezidentkou České podiatrické společnosti o vývoji dětské nohy od narození po dospělost. Po skončení besedy měli zájemci možnost nechat vyšetřit nohy svých dětí na podometru, což se setkalo s velkým zájmem.


 • V úterý 11. LISTOPADU 2014 od 9:30 hod jsme pořádali v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma VÝVOJ DÍTĚTE 0 - 3 ROKY. Beseda byla s lektorkou Mgr. Zuzanou Hruškovou, rodinnou psychoterapeutkou a speciální pedagožkou na téma Vývoj dítěte 0 - 3 roky. Souvislosti tělesného, duševního a sociálního vývoje, možnosti dítěte a očekávání rodičů, prevence poruch, hry pro rozvoj dítěte. Součástí přednášky byla i diskuze k danému tématu.


 • V pondělí 10. LISTOPADU 2014 od 9:30 do 12:00 se v rámci projektu Vše pro rodinu uskutečnil
  KURZ PRVNÍ POMOCI. Kurz byl zaměřený na první pomoc u dětí a byl vhodný zejména pro rodiče a pracovníky s dětmi.


 • V úterý 4. LISTOPADU 2014 od 13:45 hod jsme pořádali v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma MASÁŽE DĚTÍ. Beseda se zakladatelkou dětských masáží Janou Hašplovou o tom, co jsou masáže dětí a kojenců, jak je správně provádět a jak dětem i nám mohou pomoci, součástí bude i malý průřez aromaterapií s možností vyzkoušet některé vonné olejíčky.


 • V pondělí 3. LISTOPADU 2014 od 10:00 hod se uskutečnila v rámci projektu "Vše pro rodinu" beseda na téma VYCHOVÁVÁME DĚTI A ROSTEME S NIMI. Beseda byla s psychoterapeutkou Mgr. Michaelou Hapalovou na téma výchovy dětí.


 • V úterý 21. ŘÍJNA 2014 od 9:30 hod proběhla v rámci projektu "Vše pro rodinu" beseda na téma KOMUNIKACE MEZI RODIČI. Beseda byla s lektorkou Mgr. Zuzanou Hruškovou, rodinnou psychoterapeutkou a speciální pedagožkou na téma : Komunikace mezi rodiči.


 • Ve čtvrtek 16. ŘÍJNA 2014 od 9:30 hod do 12:30 hod se uskutečnil v rámci projektu "Vše pro rodinu" seminář na téma O GRAFOMOTORICE. Seminář se speciální pedagožkou Mgr. Irenou Mýtinovou zaměřený na grafomotorický vývoj dítěte, účastníci se dozvěděli, jak s dítětem pracovat, ukázka vhodných cvičení.


 • Seminář se pro malý zájem nekonal, hledáme náhradní termín.
  Ve středu 15. ŘÍJNA 2014 od 10:00 hod pořádáme v rámci projektu "Vše pro rodinu" seminář na téma FINANČNÍ GRAMOTNOST. Seminář zaměřený zejména na rodiče na mateřské a rodičovské dovolené na téma jak zvládnout finance, jaké jsou zákaldní pojmy, jak nespadnout do dluhové pasti, jsou všechny úvěry výhodné, jak na rodinné finance? Na semináři budete mít možnost domluvit si individuální konzultaci.
  Vstup : 30,- Kč/osoba, možnost hlídání dětí.
  PŘIHLÁŠKY : info@kmcbarrandov.cz


 • V úterý 30. ZÁŘÍ 2014 od 9:30 hod proběhla v rámci projektu "Vše pro rodinu" beseda na téma ŠIKANA V RODINĚ, VE ŠKOLCE A VE ŠKOLE. Beseda s lektorkou Mgr. Zuzanou Hruškovou, rodinnou psychoterapeutkou a speciální pedagožkou na téma Šikana.


 • Ve čtvrtek 18. ZÁŘÍ 2014 od 10:00 hod jsme uspořádali v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma NEJISTOTA VE VÝCHOVĚ. Beseda se speciální pedagožkou a terapeutkou Lucií Levitovou na téma nejistoty rodiče, zda správně vychovává své dítě a z toho pramenící problémy při výchově. Prostor byl i pro dotazy.


 • Ve čtvrtek 12.ČERVNA 2014 jsme od 10:00 hod v rámci projektu "Vše pro rodinu" uskutečnili besedu na téma JAK SI HRÁT S DĚTMI. Beseda se speciální pedagožkou a terapeutkou Lucií Levitovou byla velmi zajímavá.
  PŮVODNĚ PLÁNOVANÁ BESEDA O NEJISTOTĚ VE VÝCHOVĚ PROBĚHNE V NÁHRADNÍM TERMÍNU V ZÁŘÍ/ŘÍJNU 2014.


 • Ve středu 21. KVĚTNA 2014 od 10:00 hod jsme chtěli uspořádat v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma ŠIKANA V RODINĚ, VE ŠKOLCE A VE ŠKOLE. Beseda s lektorkou Mgr. Zuzanou Hruškovou, rodinnou psychoterapeutkou a speciální pedagožkou na téma Šikana. Bohužel, vzhledem k tomu, že se nikdo z přihlášených zájemců nedostavil, byla beseda zrušena. Pokusíme se jí uspořádat v náhradním termínu na podzim.


 • V pondělí 12. KVĚTNA 2014 se od 10:00 do 12:30 hod uskutečnil
  KURZ PRVNÍ POMOCI. Kurz byl zaměřený na první pomoc u dětí a byl vhodný zejména pro rodiče a pracovníky s dětmi.


 • Ve středu 30. DUBNA 2014 od 10:00 hod proběhla v rámci projektu "Vše pro rodinu" beseda na téma HRANICE VE VÝCHOVĚ. Beseda s lektorkou Mgr. Zuzanou Hruškovou, rodinnou psychoterapeutkou a speciální pedagožkou na téma hranic ve výchově. Nevíte si rady, jak nastavit hranice ve výchově dětí? A jsou vůbec potřeba? Omezují dítě nebo mu naopak prospívají? Součástí přednášky byla i diskuze k danému tématu.


 • V pondělí 28. DUBNA 2014 od 10:00 hod se uskutečnila v rámci projektu "Vše pro rodinu" beseda na téma VÝŽIVA DĚTÍ. Beseda s výživovou poradkyní Ing. Šárkou Ozgovou na téma jak správně stravovat svoje děti. Prostor byl i pro dotazy.


 • PROJEKT V ROCE 2013


 • V pondělí 9. PROSINCE 2013 od 10:00 hod jsme pro velký zájem opět uspořádali v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma VÝCHOVA DĚTÍ - SOUROZENECKÉ VZTAHY. Beseda se speciální pedagožkou a terapeutkou Lucií Levitovou na téma sourozeneckých vztahů, jaké nejčastější problémy se při výchově dětí vyskytují, jak jim předcházet a jak je řešit.


 • Ve čtvrtek 5.PROSINCE 2013 jsme od 13:00 hod pořádali v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma MASÁŽE DĚTÍ. Beseda se zakladatelkou dětských masáží Janou Hašplovou o tom, co jsou masáže dětí a kojenců, jak je správně provádět a jak dětem i nám mohou pomoci, součástí bude i malý průřez aromaterapií s možností vyzkoušet některé vonné olejíčky.


 • Ve čtvrtek 5. PROSINCE 2013 jsme od 10:00 hod pořádáli v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma PSYCHOSOMATIKA U DĚTÍ. Beseda s lektorkou Mgr. Zuzanou Hruškovou, rodinnou psychoterapeutkou a speciální pedagožkou na téma : "Co je psychosomatika? Nejčastější psychosomatické poruchy u dětí? Jak spolu souvisí psychika dítěte, jeho tělo, rodina, škola, společnost a nemoci dítěte? Jak se mohou léčit psychosomatické poruchy? Jak souvisí s věkem dítěte? Rozdíl mezi psychosomatikou alternativní léčbou. " Součástí přednášky byla i diskuze k danému tématu.


 • Ve čtvrtek 28. LISTOPADU 2013 od 10:00 hod jsme pro velký zájem opět pořádali v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma EMOCE U DĚTÍ. Beseda s lektorkou Mgr. Zuzanou Hruškovou, rodinnou psychoterapeutkou a speciální pedagožkou na téma : "Co jsou emoce? Jak se projevují v různém věku u dětí? Jak můžeme dětem pomoci se s vlastními emocemi seznámit a žít s nimi? Je možné a vhodné emoce ovládat? Jak spolu souvisí emoce dospělých a dětí? " Součástí přednášky byla i diskuze k danému tématu.


 • V úterý 26. LISTOPADU 2013 od 10:00 hod jsme pro velký zájem opět pořádali v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma VÝCHOVA DĚTÍ - ROZDÍLY VE VÝCHOVĚ KLUKŮ A HOLEK. Beseda se speciální pedagožkou a terapeutkou Lucií Levitovou na téma rozdílů při výchově kluků a holčiček, jaké nejčastější problémy se při výchově dětí vyskytují, jak jim předcházet a jak je řešit. Prostor byl i pro dotazy.


 • V pondělí 25. LISTOPADU 2013 od 10:00 hod jsme pořádali v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma Zdravý životní styl JAK PŘEŽÍT VÁNOCE BEZ KIL NAVÍC. Beseda s výživovou specialistkou Světa Zdraví Markétou Novákovou na téma jak jíst o Vánocích rozumně a chutně, cukroví ano, ale trochu jinak. Účastníci obdrželi zdravé recepty a mohli si nechat zjistit nejen svůj metabolický věk, ale i další důležité hodnoty na tělním analyzátoru, kdy rozbor byl zdarma.


 • Ve čtvrtek 21. LISTOPADU 2013 od 10:00 do 12:00 hod jsme v rámci projektu Vše pro rodinu uspořádali
  KURZ PRVNÍ POMOCI. Kurz byl zaměřený na první pomoc u dětí a je vhodný zejména pro rodiče a pracovníky s dětmi.


 • V pondělí 18. LISTOPADU 2013 jsme od 10:00 hod pořádali v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma MASÁŽE DĚTÍ. Beseda se zakladatelkou dětských masáží Janou Hašplovou o tom, co jsou masáže dětí a kojenců, jak je správně provádět a jak dětem i nám mohou pomoci, součástí bude i malý průřez aromaterapií s možností vyzkoušet některé vonné olejíčky.


 • V pondělí 21. ŘÍJNA 2013 od 10:00 hod jsme uspořádali v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma VÝŽIVA DĚTÍ.


 • Ve čtvrtek 17. ŘÍJNA 2013 od 10:00 hod jsme uspořádali v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma EMOCE U DĚTÍ. Besedu budeme pro velký zájem opakovat ve čtvrtek 28. listopadu 2013 od 10:00 hod. !!!


 • Ve čtvrtek 10. ŘÍJNA 2013 od 10:00 hod jsme pořádali v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma VÝCHOVA DĚTÍ - ROZDÍLY VE VÝCHOVĚ KLUKŮ A HOLEK. Besedu budeme pro velký zájem opakovat 26. listopadu 2013 od 10:00 hod. !!


 • V pondělí 30. ZÁŘÍ 2013 od 10:00 hod jsme uspořádali v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma VÝCHOVA DĚTÍ - SOUROZENECKÉ VZTAHY. Beseda se speciální pedagožkou a terapeutkou Lucií Levitovou na téma sourozeneckých vztahů, jaké nejčastější problémy se při výchově dětí vyskytují, jak jim předcházet a jak je řešit. Prostor byl i pro dotazy.


 • V úterý 14. KVĚTNA 2013 od 17:30 hod jsme uspořádali v rámci projektu "Vše pro rodinu"" besedu na téma VZDOR A ODMLOUVÁNÍ ŠKOLNÍCH DĚTÍ. Beseda se speciální pedagožkou a terapeutkou Lucií Levitovou jak co nejlépe motivovat předškoláky a školáky k adekvátnímu chování byla velmi přínosná.


 • V pondělí 22. DUBNA 2013 od 10:00 hod proběhla v rámci projektu "Vše pro dítě"" beseda na téma VÝCHOVA DĚTÍ - VZDOR A ODMLOUVÁNÍ. Beseda se speciální pedagožkou a terapeutkou Lucií Levitovou byla zaměřena na nejčastější poruchy chování u dětí – např. agresivita, vzdor, vztekání odmlouvání a další.


 • V pátek 19. DUBNA 2013 od 10:00 hod proběhla v rámci projektu "Vše pro dítě" přednáška na téma JAK ZVLÁDNOUT STRES. Přednáška Pavla Kuchaře o tom, jak efektivně zvládat stres, co to vlastně stres je a jak s ním pracovat, co jsou srdeční koherence, jak fungují a jak je lze využít. Na závěr si zájemci nechali změřit stresový profil se základním rozborem výsledků.


 • V pondělí 15. DUBNA 2013 od 10:00 hod proběhla v rámci projektu "Vše pro dítě" beseda na téma ŠKOLNÍ ZRALOST A PORUCHY UČENÍ. Beseda se speciální pedagožkou Mgr. Irenou Mýtinovou o připravenosti předškoláků na školní docházku, seznámení s poruchami učení, jak je odhalit a připravit se na ně již v předškolním věku. Na besedě je možné si domluvit individuální konzultaci zdarma.


 • Na naši činnost můžete přispět na charitativní účet číslo:
  115-3578060257/0100 zřízený u Komerční banky, a.s.