PODPŮRNÁ SKUPINA KE KOJENÍ


Důvěrně známou vůní, teplem, doteky a v neposlední řadě i výživou navazuje kojení na společně prožité měsíce před porodem. Vytváří intimní chvíle pro vzájemné seznamování a dále prohlubuje jedinečný vztah mezi matkou a dítětem. Tvorba mléka a kojení je přirozený a interaktivní proces, citlivý k mnoha faktorům. Různé vnější vlivy včetně způsobu vedení porodu, jakéhokoliv omezování kojení či působícího stresu mohou toto dávné umění narušit a původně jednoduchou činnost zkomplikovat.

Podpůrná skupina nabízí prostor ke sdílení osobních příběhů a zkušeností, přípravu ke kojení pro těhotné i poradenství v případě vyskytnuvších se potíží.

Lektorka Sylvie Gaarová působí jako lektorka gravidjógy a dula, momentálně studuje fakta o kojení jako čekatelka do kurzu pro laktační poradkyně, pořádaný organizací Mamila (www.mamila.sk). Má dvě malé děti a vlastní zkušenosti s dokrmováním hospitalizovaného novorozence mateřským mlékem, s naprosto hladkým průběhem kojení u druhého dítěte a také s tandemovým kojením obou sourozenců.

Přihlášení k účasti nutné nejpozději předchozí den do 18:00 hodin na sylvie.gaarova@centrum.cz (uveďte prosím i své telefonní číslo) nebo na 777 901 399.

Na shledanou se těší Sylvie Gaarová, www.sylvie.websnadno.cz

Skupina je zařazena do projektu VŠE PRO RODINU, podporovaného MPSV a MHMP.

KDY : každýprvní ČTVRTEK v měsíci (3.11. a 1.12.2016)
14:00 - 16:00 hodin

KDE : KRC Barrandov
CENA : 30,- Kč/ jedno sezení

Na naši činnost můžete přispět na účet číslo:
107-9294770297/0100 zřízený u Komerční banky, a.s.