PROGRAM KMC BARRANDOV V DUBNU 2014
 • V pondělí 7. DUBNA 2014 od 10:00 hod Vás zveme na besedu ZÁKLADY BYLINNÉ LÉČBY V JARNÍM OBDOBÍ. Bylinkářka a terapeutka Jitka Volná Vám řekne vše o bylinách a bylinné léčbě, vhodné pro jarní období, součástí bude možnost zakoupení originálních bylinných čajů.
  Vstup : 20,- Kč, s možností hlídání dětí.
  PŘIHLÁŠKY na : info@kmcbarrandov.cz


 • Ve středu 9. DUBNA 2014 od 10:15 hod Vás zveme na besedu na téma PÉČE O CITLIVOU DĚTSKOU POKOŽKU. Krátká beseda s prezentací výrobků fy NIVEA BABY.
  Vstup : ZDARMA.
  PŘIHLÁŠKY na : info@kmcbarrandov.cz


 • V pondělí 14. DUBNA 2014 od 10:00 hod pořádáme v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma ŠKOLNÍ ZRALOST A PORUCHY UČENÍ. Beseda se speciální pedagožkou Mgr. Irenou Mýtinovou o připravenosti školáků, zejména prvňáčků, na školní docházku, seznámení s poruchami učení, jak je odhalit a jak s nimi pracovat. Na besedě je možné si domluvit individuální konzultaci zdarma.
  Vstup 20,- Kč/osoba, možnost hlídání dětí.
  PŘIHLÁŠKY : info@kmcbarrandov.cz


 • V pondělí 14.DUBNA 2014 od 16:00 hod pořádáme VELIKONOČNÍ RODINNOU DÍLNU. Tvořivá dílna pro celou rodinu, kde si vyrobíme velikonoční přáníčko a jarní mandalu, ozdobíme vajíčko (2 vejdumky na dítě sebou), ozdobíme květináč s osením a na závěr si upleteme pomlázku.
  Vstup : 50,- Kč/rodina (+ cena za květináč).
  PŘIHLÁŠKY (nutné, počet míst je omezen) : info@kmcbarrandov.cz


 • V pondělí 14. DUBNA 2014 od 18:30 hod pořádáme VEČERNÍ DÍLNU - SMALTOVANÉ ŠPERKY. Večerní dílna pro dospělé.
  Vstup : 50,- Kč + použitý materiál.
  PŘIHLÁŠKY : info@kmcbarrandov.cz.


 • Ve dnech 17. a 18. DUBNA 2014 je herna uzavřena, neprobíhají žádné kurzy.


 • V pondělí 28. DUBNA 2014 od 10:00 hod pořádáme v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma VÝŽIVA DĚTÍ. Beseda s výživovou poradkyní Ing. Šárkou Ozgovou na téma jak správně stravovat svoje děti. Prostor pro dotazy.
  Vstup 30,- Kč/osoba, možnost hlídání dětí.
  PŘIHLÁŠKY : info@kmcbarrandov.cz


 • V pondělí 28. DUBNA 2014 od 16:00 hod Vás zveme na tradiční ČARODĚJNICE, které se uskuteční na louce u Společnosti pro ochranu Prokopského a Dalejského údolí. Malá výtvarná dílna, povídání o netopýrech s ukázkou živých ochočených netopýrů, upálení čarodějnice, pečení buřtů.
  V případě velmi nepříznivého počasí se akce nekoná.


 • Ve středu 30. DUBNA 2014 od 10:00 hod pořádáme v rámci projektu "Vše pro rodinu" besedu na téma HRANICE VE VÝCHOVĚ. Beseda s lektorkou Mgr. Zuzanou Hruškovou, rodinnou psychoterapeutkou a speciální pedagožkou na téma hranic ve výchově. Nevíte si rady, jak nastavit hranice ve výchově dětí? A jsou vůbec potřeba? Omezují dítě nebo mu naopak prospívají? Součástí přednášky je i diskuze k danému tématu.
  Vstup 30,- Kč/osoba, možnost hlídání dětí.
  PŘIHLÁŠKY : info@kmcbarrandov.cz


 • Na naši činnost můžete přispět na účet číslo:
  129450379/0800 zřízený u České spořitelny, a.s.